Siirt Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Siirt’te PTT’den 180. müşteriye kuruluş yıldönümü hediyesi

POSTA VE TELGRAF TEŞKİLATININ (PTT), KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ NEDENİYLE SİİRT MERKEZ ŞUBESİNDE GİŞE İŞLEMİ YAPTIRAN 180. MÜŞTERİYE ÇEŞİTLİ HEDİYELER VERİLDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Siirt’te PTT’den 180. müşteriye kuruluş yıldönümü hediyesi
183 views
23 Ekim 2020 - 17:50
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Posta ve Telgraf Teşkilatının (PTT) kuruluş yıldönümü nedeniyle Siirt merkez şubesinde gişe işlemi yaptıran 180. müşteriye çeşitli hediyeler verildi.

PTT’nin 180. kuruluş yıldönümü dolayısıyla Siirt’te çeşitli etkinlikler düzenlendi. Etkinlikler kapsamında Siirt merkez şubesinde gişe işlemi yaptıran 180. müşteriye çeşitli hediyeler verildi. PTT Başmüdürlüğü tarafından 180. müşteriye çeşitli hediyeler takdim ettiklerini belirten Siirt PTT Başmüdür Vekili Gültekin Küçükaslan, iki asra yakın tarihini tecrübesiyle birleştiren, geçmiş ve gelecek arasında uzanan bir köprü kuran PTT olarak, yenilikçi bakış açısıyla, teknolojik yatırımlarını, kaliteli ve güvenli hizmet anlayışıyla da ürün ve hizmet çeşitliliği ile her geçen gün artırmayı sürdürdüklerin söyledi. Küçükaslan, “Türkiye’nin en köklü kurumları arasında yer alarak, posta, kargo, lojistik, e-ticaret, bankacılık ve sigortacılık gibi sektörlerde ülkemize hizmet etmeye devam ediyoruz. Posta sektörünün yanı sıra bugün bilgiyi anında paylaşabilen ve küreselleşen bir dünya pazarında söz sahibi olmak için iddialı olduğu sektörlere odaklanan bir kurum olmayı hedefliyoruz” dedi.

180. sırayı alan Yunus Emre Özdemir adlı müşteri ise “PTT’ye işlemlerimi yapmak için geldim. Böyle bir hediyeyle karşılaştım. Emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

Siirt PTT merkez şubesinde 180. sırayı alan Yunus Emre Özdemir adlı vatandaşa PTT Siirt Başmüdür Vekili Gültekin Küçükaslan tarafından milli mücadelenin 100. yılı albümü ile çeşitli hediyeler verildi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.